O nás

 

Restaurace Mexikano v Neratovicích je určena pro milovníky originálního prostředí, přátelské a živé atmosféry. Cesta k dnešní podobě restaurace nebyla jednoduchá. Jak si někteří z vás (pamětníků) jistě vzpomínají, Márova pizzerie byla otevřena již 30. srpna roku 1996. Ta však po pár letech úspěšné existence vyhořela...
Nakonec se ale všechno povedlo a tak mohla být restaurace znovuo tevřena v roce 2004, kdy proběhla rozsáhlá rekonstrukce.
Po změně v mexickém stylu jsme se zaměřili na vynikající a ve světě populární mexickou kuchyni, avšak naší velkou a silnou stránkou zůstaly italské speciality v čele s pizzou. Naši kuchaři byli proškoleni specialisty na mexickou kuchyni a spolu s originálními surovinami vznikají výtečné lahůdky, které uspokojí i ten nejmlsnější jazýček. U nás můžete ochutnat mexické burritos, tortillu, quesadillu, poznáte co je to nachos , pro masožrouty se tu také něco najde a pro kytkožrouty jakbysmet. Na své si přijdou i ti, kteří mají rádi ostrá jídla, doporučujeme papričky jalapenos! Na zapití vám jistě přijde k chuti pivo (po jalapenos určitě), dle vašeho výběru Svijanské pivko.
Po okružní patnácti měsíční cestě kolem Afriky, se z Mexikána stalo spíše Afrikáno, především svým zjevem, tedy více než stovkou fotografií s Afriky. I když někteří nám vyčítají, že nemohou v klidu jíst, když na ně kouká s fotografije hladový černoušek, odpovídám jim, že osobně sem hladového černouška neviděl ani nepotkal za celých 15 měsíců ježdění po Africe, tudíž žádný z vyfotografovaných nebyl rozhodně hladový, nebo nespokojený, většina z nich, byla mnohem šťastnějších a spokojenějších než většina evropanů. Po Africe byl i jídelní lístek inspirován několika pochoutkama z Afriky. Pohodlně se usadíte uvnitř stylově zařízené restaurace, kde naleznete 26 míst, (pokud chcete mít soukromou oslavu, či plánujete posedět s přáteli déle do noci, napište, prosím, zde.) V letní sezóně jistě oceníte venkovní zahrádku, která nabízí dalších x míst dle parametrů zákazníků a také klidné posezení v zeleni , kde nepocítíte ruch města. Neradi chodíte do společnosti? Raději si vychutnáváte jídlo v teple domova? Nevadí, objednejte zde. Naši řidiči vám s radostí dovezou jídlo až domů, více se dočtete zde. V polovině roku 2011, jsme zakoupili druhé rozvozové auto, abychom mohli být u vás ještě dřív a daří se nám 83% dovozů předat zákazníkovy od objednání do 24minut, což je skvělé a to vše za rozumnou cenu, často zadarmo dle našich akcí. Na vaše přání i nadále pokračují vámi oblíbené cenově výhodně dobrůtky, tak pokud chcete ušetřit nějaký peníz, počkejte si na svojí slevu… Program na tento měsíc naleznete zde, pravidelné denní obědové menu naleznete tamtéž.Příslušenství: