Vítejte v netradiční restauraci Mexikano!

Restaurace Mexikano v Neratovicích je určena pro milovníky originálního prostředí, přátelské a živé atmosféry. Cesta k dnešní podobě restaurace nebyla jednoduchá. Jak si někteří z vás (pamětníků) jistě vzpomínají, Márova pizzerie byla otevřena již 30. srpna roku 1996. Ta však po pár letech úspěšné existence vyhořela… Nakonec se ale všechno povedlo a tak mohla být restaurace znovuotevřena v roce 2004, kdy proběhla rozsáhlá rekonstrukce.

Po změně v mexickém stylu jsme se zaměřili na vynikající a ve světě populární mexickou kuchyni, avšak naší velkou a silnou stránkou zůstaly italské speciality v čele s pizzou. Naši kuchaři byli proškoleni specialisty na mexickou kuchyni a spolu s originálními surovinami vznikají výtečné lahůdky, které uspokojí i ten nejmlsnější jazýček. U nás můžete ochutnat mexické burritos, tortillu, quesadillu, poznáte co je to nachos , pro masožrouty se tu také něco najde a pro kytkožrouty jakbysmet. Na své si přijdou i ti, kteří mají rádi ostrá jídla, doporučujeme papričky jalapenos! Na zapití vám jistě přijde k chuti pivo (po jalapenos určitě), dle vašeho výběru Svijanské pivko. Po okružní patnácti měsíční cestě kolem Afriky, se z Mexikána stalo spíše Afrikáno, především svým zjevem, tedy více než stovkou fotografií s Afriky. I když někteří nám vyčítají, že nemohou v klidu jíst, když na ně kouká s fotografije hladový černoušek, odpovídám jim, že osobně sem hladového černouška neviděl ani nepotkal za celých 15 měsíců ježdění po Africe, tudíž žádný z vyfotografovaných nebyl rozhodně hladový, nebo nespokojený, většina z nich, byla mnohem šťastnějších a spokojenějších než většina evropanů. Po Africe byl i jídelní lístek inspirován několika pochoutkama z Afriky.

Pohodlně se usadíte uvnitř stylově zařízené restaurace, kde naleznete 26 míst, (pokud chcete mít soukromou oslavu, či plánujete posedět s přáteli déle do noci, napište, prosím, zde.) V letní sezóně jistě oceníte venkovní zahrádku, která nabízí dalších x míst dle parametrů zákazníků a také klidné posezení v zeleni , kde nepocítíte ruch města.

Neradi chodíte do společnosti? Raději si vychutnáváte jídlo v teple domova? Nevadí, objednejte zde. Naši řidiči vám s radostí dovezou jídlo až domů, více se dočtete zde. V polovině roku 2011, jsme zakoupili druhé rozvozové auto, abychom mohli být u vás ještě dřív a daří se nám 83% dovozů předat zákazníkovy od objednání do 24minut, což je skvělé a to vše za rozumnou cenu, často zadarmo dle našich akcí.

Na vaše přání i nadále pokračují vámi oblíbené cenově výhodně dobrůtky, tak pokud chcete ušetřit nějaký peníz, počkejte si na svojí slevu… Program na tento měsíc naleznete zde, pravidelné denní obědové menu naleznete tamtéž.

Příslušenství:

  • dětský koutek, ten nemáme, ale hřiště jsou všude okolo, co by kamenem dohodil a zbytek došel
  • čistička vzduchu, vhodné pro kuřáky i nekuřáky
  • přístup k internetu WIFI ZDARMA
  • ke koukání 219 fotografií s Afriky, Austrálie (4ks), Nového zélandu (2ks)
  • platby kartou